Правила перебування у таборі.


1.  Правила  поведінки у таборі.

Шановні хлопці та дівчата!

 

 

У прагненні до дисципліни та порядку просимо: 

Дотримуватися режиму дня і загальних санітарно-гігієнічних норм (вмиватися, зачісуватися, одягатися по погоді і т.д.).

Не виходити за територію табору, не відходити далеко від групи. При необхідності відлучитися обов'язково отримати дозвіл інструктора або командира загону.

Дотримуватися чистоти та порядку у таборі. 

Після відбою зберігати тишу та спокій (не шуміти, залишатися у своїх наметах). 

 

 

У прагненні самоповаги та поваги до оточуючих просимо: 

Гідно поводитися під час проведення занять (не відволікатись, не заважати оточуючим своїми вчинками, не шуміти, слухати інструктора). 

Під час виходу групи за межі табору не відставати і не затримувати групу. 

Шанобливо відноситься до інших учасників табору (виключити образи, приниження, нецензурні вирази та бійки!!!). 

Дбайливо ставиться до особистого майна і майна табору. 

Підтримувати чистоту в наметах і на території табору. 

 

 

У прагненні до вашої безпеки та здоров’я вимагаємо:  

Дотримуватися правил протипожежної безпеки. У разі виявлення ознак загоряння повідомити будь-кого з інструкторів та негайно покинути намети.

Дотримуватися правил особистої гігієни. Здоров’я кожного – проблема всіх!

 

 

На території табору суворо заборонено:

Зберігати в наметах будь яку їжу, окрім води.

Користуватися легкозаймистими предметами, особливо в наметах.

Вживати алкогольні та енергетичні напої.

Вживати, зберігати і поширювати наркотики.

 

 

2.  Правила поведінки під час проведення у складі групи майстер-класів, поїздок в транспорті та піших походів.

До занять та піших походів допускаються учасники табору у відповідній формі одягу (при необхідності довгі штани та кофти з довгим рукавом), зручному взутті, головному уборі.

Всі дії учасників табору у складі групи під час проведення майстер-класів, пересування в транспорті або піших походів відбуваються лише за командою інструктора або командира загону. 

Під час проведення майстер-класів, пересування в транспорті або піших походів необхідно перебувати з загоном, не відставати та не відволікатися.

Посадка в транспорт проводиться за командою інструктора або командира загону. 

Під час руху транспорту, при повній зупинці на проміжних станціях, не дозволяється самостійно без дозволу інструктора виходити з транспорту. 

У разі погіршення здоров'я (появи ознак нудоти, головного болю та інше), або отримання травми потрібно відразу повідомити інструктора та медика табору про погіршення здоров'я або травму.

 

 

3.  Правила користування мобільними телефонами.

Оскільки наш табір профільний і зайнятість дітей дуже висока, мобільні телефони будуть сильно заважати на заняттях своїми дзвінками і відволікати не лише дітей, а й самих інструкторів. Просимо батьків поставитися до цього з розумінням і, якщо дзвінок не терміновий, бажано спілкуватись з дітьми у вільний час: 14:00 – 14:40 та 19:30 –  21:00). Також переконливо просимо не дзвонити після відбою (після 23:00).

На території табору практично відсутнє покриття мобільного оператора life, а  Кyivstar, Vodafon працюють в залежності від розташування табору. Не лякайтеся, якщо Ваші діти не на зв'язку!

Діти самі будуть відключати свої мобілки задля економії батарей- подзвонять за можливості.

 

Увага!!! Не забувайте, на смереках у Карпатах розетки 220в не ростуть!

 

4.  Порядок відвідування батьками.

У  таборі виживання “БІЛІ ВОВКИ” не передбачено відвідування дітей батьками. Батьки передають дітей інструкторам табору в місці від’їзду та зустрічають у місці прибуття з табору, щоб не відволікати їх від занять. Але, якщо є потреба, звичайно, Ви можете під'їхати і побачитися з дитиною в будь-який, зручний для Вас час та необмежено спілкуватися з нею.

 

 

5.  Порядок відрахування із табору.

Відрахування дитини із табору здійснюється за бажанням батьків чи осіб, які їх замінюють, за рішенням керівного складу табору за систематичне порушення правил внутрішнього розпорядку або на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини,  що унеможливлює її перебування у таборі. 

Безпідставне відрахування дитини з табору заборонено.

Відправлення дитини із Табору до місця постійного проживання здійснюється за рахунок батьків, у супроводі одного з батьків або інших законних  представників.