Про табір

 

В інтернеті дуже багато інформації з виживання, але теорія без практики мертва. У дитячому таборі виживання „БІЛІ ВОВКИ“ кожна дитина отримає базові навички поведінки у незвичних умовах, розвине вольові якості та психологічну стійкість, що допоможе їй в складних життєвих ситуаціях. Головне- буде спілкуватися без інтернету та відповідати за себе та товарищів. Подяка однієї мами: "Мій син приїхав з табору і сам зварив суп!" Думаємо, це вміння важливіше за багато шкільних предметів.

Нагадаємо, дитячий табір виживання „БІЛІ ВОВКИ“ – це наметовий табір з польовою кухнею та чітким порядком дня, розписаним до хвилини.

Процес навчання передбачає мінімум теорії та максимум практики шляхом проведення майстер-класів за напрямками:  

1. Основи бойового виживання. 

2. Основи екстремального виживання 

3.     Роботи в команді. 

 

Програма табору складається з низки послідовних командних та персональних завдань. Така програма табору дає можливість кожній дитині випробувати себе у практичному виконанні різних реальних задач, дозволяє дітям набути певні навички, навчитись працювати в команді та уникати формальних взаємин як між інструктором та учнями, так і учнями між собою.  

 Дітям надано багато свободи та довіри, усі зусилля інструкторів скеровані не на  розважання дітей, а на пошук і формування персонального інтересу дитини, мотивацію до активної діяльності, виявлення та розвиток індивідуальних здібностей. Кожній дитині приділяється персональна увага, щоб допомогти їй знайти та усвідомити власний потенціал. 

 

Кожне заняття – це своєрідна родзинка нашого табору. Всі майстер-класи проводять офіцери запасу ЗС України та цивільні професіонали – досвідчені інструктори з виживання, гірської підготовки та рукопашного бою, які мають багаторічний досвід тренерської та інструкторської роботи в силових структурах, різних організаціях та дитячих таборах, великий педагогічний стаж. Інструктори табору виживання „БІЛІ ВОВКИ“ з великим задоволенням поділяться своїми ексклюзивними знаннями, практичними навичками та різними «фішками», які знадобляться в житті кожної людини.