Корпоративні тренінг-походи

         Життя непросте і повороти долі непередбачувані. Кожен з нас може опинитися в складній ситуації, коли спеціальні знання допоможуть вижити не лише далеко від цивілізації, в недружній місцевості, але і в соціумі.

 

         Виживання – це командна робота, яка вимагає не тільки вміння спілкуватися, але й будувати відносини, володіти лідерськими навичками та вмінням швидко приймати правильні рішення.

 

         В основу тренінг-походу покладений захоплючий навчальний процес, як альтернативна система  навчання, а саме здобуття знань, умінь та навичок, які не вивчають ні в школі, ні в університеті.

         Програма тренінг-походів складена з двох основних напрямків нашої Школи виживання "БІЛІ ВОВКИ": виживання в соціумі (психологічна підготовка до різних ситуацій) та екстремального виживання (навчання виживанню в дикій природі), де мінімум теорії та максимум практики. Вивчення матеріалу відбувається в інтерактивній формі на прикладах реальних ситуацій.

 

         Сьогодні у керівників організацій і підприємств разом зі своїми співробітниками з'явилася можливість пройти унікальний курс підготовки.

 

         Тренінг-похід це не просто тренувальний табір, це масштабна інтерактивна система навчання під керівництвом професійних психологів, офіцерів запасу, учасників бойових дій. Крім того, це дуже цікаво і пізнавально!