Клуб

Вся сила в єдності!

Недоліків немає, є не вчасно лунаючі позитивні сторони!

 

Для цього ми створили Клуб, в який приходять різні люди. Комусь потрібно налагодити свої взаємовідносини, комусь потрібно призначення, хтось хоче знайти нових друзів або партнерів по бізнесу.

 

Клуб – це створена учнями Школи виживання "БІЛІ ВОВКИ" форма спільної участі в проекті, яка сприяє розвитку проекту, встановленню та розвитку особистих зв'язків (взаємовідносин) між учнями Школи, які сприяють їх особистістному зростанню та гармонійному розвитку. Це відкритий до співпраці майданчик, де кожений бажаючий може внести свій вклад в нашу справу.

 

Основне завдання Клубу – створити умови для спілкування по інтересах і проведення дозвілля, обміну досвідом, надання можливості всім бажаючим вивчати програму Школи в доступній формі, а також допомогти учням через спілкування виявити свою індивідуальність і проявити здібності.

 

У Клубі можуть бути наступні види членства: звичайний, колективний, почесний член Клубу та друзі Школи виживання "БІЛІ ВОВКИ".

 

Тут Ви зможете знайти справжніх друзів, відкрити та розвинути свої здібності і таланти, а також втілити власні ідеї та задуми.

 

Ми цінуємо кожного нового члена Клубу! Для нас важливо і приємно бачити нас разом, в одній команді, із загальними інтересами та цінностями!