Виживання в соціумі

Не було б соціуму, не було б і особистості!

Виживання в соціумі – це програма психологічного супроводу Школи виживання "БІЛІ ВОВКИ".

 

Соціум – це грунт, на якому відбувається зростання кожної конкретної людини, джерело його сил, розуму, освіти і культури.

 

Основна мета програми полягає в тому, щоб людина чітко знала свою мету та методи її досягнення, змогла реалізувати увесь свій внутрішній потенціал, використовуючи для цього ресурси і інструменти.

 

Люди ходять в школу, університет, в основному, для того, щоб потім отримати хорошу роботу. Багато хто хоче бути успішним, при цьому люди не люблять змін. Якщо Ви хочете в чомусь добитися успіху, тоді поміняйте своє мислення та ніколи не припиняйте навчатися!

 

Найважливіша відмінність нашої програми від інших шкіл полягає в тому, що учасники проекту отримують мінімум теорії і максимум практичної, дієвої інформації, завдяки унікальній, комплексній альтернативній навчальній програмі у вигляді наших базових семінарів-тренінгів та окремих цільових програм.

 

Ви навчитеся протистояти емоційному тиску, вирішувати конфлікти і створювати продуктивні відносини ( в сім'ї, на роботі, у бізнесі, з іншими людьми) , уникати ризиків і нанесення шкоди своєму психічному і фізичному здоров'ю.

 

Ви отримаєте техніки, які дозволяють керувати своїм настроєм, настроєм свого оточення, легко поміняти не можу на можу, страх , невпевненість на впевненість, депресію на продуктивний стан .

 

Ви зможете навчитися спостерігати за подіями навколо, аналізувати і приймати адекватні рішення, бачити проблему не частково , а в цілому, переводячи її з " мінуса " в " плюс" , мати рівень мислення, який дозволить Вам приймати єдино правильне рішення в найкоротші терміни.

 

Ми пропонуємо професійні знання, засновані на реальному досвіді, що приносять учасникам нашого проекту і партнерам практичну вигоду. У нас працює команда професіоналів!

 

ПРИХОДЬТЕ! НАВЧИМО, ДОПОМОЖЕМО, ПОКАЖЕМО ТА ДАМО!