Екстремальні походи

Кожну людину гріє думка про вилазку на природу, де він зможе відпочити душею і тілом, забути про повсякденні клопоти та розважитися з друзями.

 

У наш час відпочинок став високотехнологічним. Сьогодні люди звикли до думки, що про них хтось постійно піклується, вирішує їх всі побутові проблеми. Ми ж пропонуємо Вам побачити різницю між вуличним шумом і шумом гірської річки, звуками плеєра і піснею під гітару, сусідом по під'їзду і товаришем по намету ... Відчути це Вам допоможе тільки особисту участь у наших екстрим походах.

 

Що ж таке "Екстрім похід"? Немає загальновизнаного поняття цього словосполучення. На даний момент саме наближене визначення звучить так: "Екстрім похід" це похід з елементами екстріму. Тому ми спробували створити "Екстрім похід", взявши за основу саме похід, та додали до нього елементи екстремального відпочинку з деякими заняттями за програмою екстремального виживання. Такий похід дозволяє брати в ньому участь непідготовленим людям і може бути доступний навіть дітям, віком від 6 років, що дає можливість провести цікавий сімейний відпочинок.

 

Екстрім походи різноманітні, цікаві та пізнавальні. Учасники походу йдуть по заданому маршруту попутно спускаючись у печери, навішуючи переправи над прірвою, спускаються з обривів, деруться на скелі, проходять траверсом над обривами, сплавляються по річках і багато іншого. Походи по таких маршрутах безпечні, тому що усі етапи проходять із страхівкою наших інструкторів.

 

Маршрути екстрим походів підібрані таким чином, щоб учасники могли насолоджуватися гарними місцями, відвідати і оглянути найцікавіші пам'ятки, провести час з доброю компанією біля багаття, ну і, звичайно, мали багато часу на фотографування. Це дуже захоплююче та перетворює похід на справжню пригоду, а висококваліфіковані інструктори подбають про Вашу безпеку!

 

Під час екстремальних походів Ви не лише побуваєте у мальовничих і історичних місцях, але й зможете максимально використати Ваш час для здоров'я, а також набути корисні уміння та навички. Ми навчимо Вас всьому, що знаємо самі та допоможемо Вам впоратися з виниклими труднощами, тому не потрібно лякатися таких слів як: екстрим, мотузки, печери, скелі.

 

Екстремальний похід – це максимально можлива зміна обстановки та активний відпочинок!