Екстремальне виживання

Виживання в екстремальних умовах – це психологія, техніка і тактика виживання, тест-походи з поставленими різними завданнями, мета яких – здолати свій страх, виробити психологічну стійкість та впевненість в собі, навчитися використати будь-які ресурси для виживання.

 

В програмі екстремального виживання ми постаралися дати максимально доступне пояснення основних законів, правил і принципів виживання, а також як усе це можна використати в сучасних умовах при рішенні виникаючих ситуацій. На даний момент ми розробили і протестували велику кількість моделей екстремальних ситуацій, на яких учасники нашого проекту відточують свою майстерність.

 

Основне завдання занять, присвяченим методикам виживання в екстремальних умовах, – розвиток стресостійкості, витривалості, навчання діям в екстремальній ситуації, надання можливості пройти випробування і вижити за всяку ціну в реальних умовах.

 

Досвідчені інструктори навчать Вас:
•практичним питанням і психологічним моментам виживання;
•приймати правильні рішення і діям в екстремальних умовах, пересуванню і подоланню перешкод;
•добуванню та правильному приготуванню диких рослин, комах, змій і іншого "підніжного корму";
•способам знаходження води там, де її немає;
•орієнтуватися на місцевості;
•правильно використати засоби зв'язку і сигналізації;
•унікальним прийомам виживання і бойовим "фішкам" від справжніх фахівців військової справи і багато що інше.

 

Ви навчитеся унікальним прийомам виживання і прекрасно відпочинете в мальовничому місці. Навчіться лазити по прямовисних стінах, проходити системи динамічних підвісних споруд, добувати вогонь різними способами, влаштовувати нічліг з підручних матеріалів в різні пори року, добувати харчування і багато що інше.

 

Ви зможете випробувати свою волю і витримку, відточити навички орієнтування на місцевості і використання будь-яких ресурсів для виживання. наприклад, виживаючи самостійно, маючи при собі тільки ніж. Це так само, виживання у складі невеликої групи із завданням - вижити і дістатися до точки збору (проходження по декількох маршрутах, без провізії, з виконанням завдань у міру проходження).

 

Це психологічна підготовка до різних конфліктів, що виникають у складі групи і їх подолання в екстремальній ситуації.

 

Цей блок не вимагає попереднього досвіду.

 

Усі теоретичні частини зайняття закріплюються практикою.

 

Повірте, це дуже цікаво, захоплююче і корисно! Все проходить під контролем досвідчених інструкторів і у разі форс-мажору Ви відразу отримаєте допомогу.

 

З НАМИ ТОЧНО НУДЬГУВАТИ НЕ БУДЕТЕ!