Тренери Школи

Білоус Сергій Віталійович

Президент Львівської обласної громадської організації “ПАРТНЕР”, керівник Школи виживання “БІЛІ ВОВКИ”, інструктор з виживання, майстер спорту СРСР по дзюдо, інструктор рукопашного бою. Воронежське вище військове авіаційне училище, Військово-Повітряна Академія ім. Ю. Гагаріна, полковник запасу. Досвід тренерської роботи з 1990 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Остапенко Віталій Петрович

Віце-Президент Львівської обласної громадської організації “ПАРТНЕР”, голова Ради старійшин та старший інструктор Школи виживання “БІЛІ ВОВКИ”, інструктор рукопашного бою, інструктор з гірської підготовки. Автор підручника з гірської підготовки для ЗСУ. Хмельницьке вище артилерійське командне училище, майор запасу. Досвід тренерської роботи з 1995 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Подолинний Сергій Іванович

Практикуючий психолог. Досвід роботи в галузі практичної психології 17 років. Пройшов курс підготовки тренера на базі ЛНУ ім. І. Франка та університету МВС України (м. Київ). Стажування – Скотленд-Ярд (Лондон), Лестерський університет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гоєнко Наталія Павлівна  

Практикуючий мед інструктор. Проходила навчання за програмою комітету TCCC – “Надання допомоги пораненим в умовах бойових дій (Tactical Сombat Сasualty Сare)”  від NAEMT’у), тренінги Медсанбату, кваліфікована  перша допомога (100 год.) від Мальтійської Служби Допомоги України. Брала участь у складі інструкторської групи "T-Helpers" в навчаннях з тактичної медицини для мобілізованих 5-ої та 6-ої хвилі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шенгофер Андрій Євстахійович

Проходив строкову військову службу у спецпідрозділі ВМС СРСР. Інструктор з виживання, інструктор рукопашного бою. Львівська Політехніка. Досвід тренерської роботи з 2002 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ожигін В’ячеслав В’ячеславович

Проходив строкову військову службу у ЗСУ. Інструктор з виживання, інструктор рукопашного бою, інструктор з гірської підготовки. Львівський технічний коледж. Досвід тренерської роботи з 2002 р.