Наші цінності

1. Ми створюємо рух.
Ми створюємо рух на основі авторської системи практичного виживання, де люди вміють протистояти будь-яким небезпекам, при цьому не будучи джерелом небезпеки для природи і соціуму.

2. Ми – команда.
Ми – команда професіоналів своєї справи. Ми допоможемо Вам у Ваших досягненнях. Ми завжди прагнемо йти вперед і хочемо, щоб Ви стали кращими!

3. Ми ради всім.
Ми відкриваємо свої двері всім бажаючим провести свій час разом з нами. Ми цінуємо кожного і з повагою відносимося до Ваших думок і побажань. Наша мета – не лише якісний результат від занять, але й заряд отриманої позитивної енергії та відмінного настрою у учнів Школи.

4. Ми будуємо стосунки.
Ми будуємо всі стосунки на чесності і відкритості, взаємній повазі та довірі, порядності і відповідальності. Ми будуємо організацію майбутнього!

5. Ми постійно розвиваємося та удосконалюємося.
Ми активні, енергійні, кмітливі, завзятливі. Ми постійно зростаємо та розвиваємося, вчимося і удосконалюємося. Самі кращі нові ідеї ми реалізуємо на практиці. Ми разом досягаємо успіху!

6. Ми – це Клуб.
Ми – це Клуб і ми цінуємо кожного нового члена Клубу. Для нас важливо та приємно бачити нас разом, в одній команді, із загальними інтересами і цінностями. Вся сила в єдності!

7. Ми – завжди результат.
Ми впевнені, що результат роботи нашої команди – це тільки задоволені собою та навколишнім світом люди. Ми заряджаємо учнів нашої Школи позитивною енергією, даруємо здоров'я та відмінний настрій, що, в свою чергу, приносить величезне задоволення всій нашій команді!