Історія Школи

Проект "Школа виживання БІЛІ ВОВКИ" був здійснений у рамках діяльності Львівської обласної громадської організації "ПАРТНЕР", створеної у 2001 році небайдужими людьми, які ще тоді бачили, до чого призведе існуюча політика. 

 

Програма Школи виживання "БІЛІ ВОВКИ" була розроблена відповідно до завдань громадської організації "ПАРТНЕР":
1. Сприяння духовному і особистому розвитку молоді.
2. Впровадження здорового способу життя.
3. Виховання підростаючого покоління у дусі відданості Батьківщині на принципах моралі і етики.
4. Підготовка молоді до служби в рядах Збройних Сил України.
5. Сприяння розвитку національної культури, освіти і спорту.
6. Сприяння рішенню проблем і самореалізації молодого покоління.
7. Надання допомоги за поданням психологічних, економічних, правових і інших консультацій учасникам проекту.
8. Сприяння розвитку ділової співпраці організацій і підприємств України між собою і з іншими партнерами з метою досягнення намічених цілей.

 

Школа виживання "БІЛІ ВОВКИ" виникла не на порожньому місці.

 

Історія Школи бере свій початок ще в далекому 1992 року, коли у Львів, після розпаду Радянського Союзу, для проходження подальшої служби, прибули два офіцери Збройних Сил – Сергій Белоус та Віталій Остапенко, які займалися рукопашним боєм у різних гарнізонах колишнього Радянського Союзу та побували у різних бойових, екстремальних та соціальних ситуаціях.

 

Нічого не буває випадкового, випадкових зустрічей теж не буває... Оскільки у Львові на той час прикладним рукопашним боєм займалися всього два спецпідрозділи, та й то на основі східних єдиноборств, виникло природне рішення організувати свою власну групу з основним напрямом – прикладний слов'янський рукопашний бій.

 

Перша група почала тренуватися у 1992 році під керівництвом Сергія Белоуса, майстра спорту СРСР по дзюдо, інструктора рукопашного бою. Зайняття проводилося в спорткомплексі "Будівельник".

 

У 1995 році 7 учнів групи отримали кваліфікацію "Інструктор рукопашного бою" 4-го ступеня. Більшого рівня у той час в армії не існувало. Надалі, вже підготовленими інструкторами, окрім спорткомплексу "Будівельник", зайняття почали проводитися у Львівському військовому інституті (нині Академія Сухопутних військ України) та шкільних спортзалах м. Львова. В цей же час активно включився в роботу інструктором Олексій Проскуряков, офіцер Збройних Сил України, який прибув для проходження подальшої служби у Львів, опанувавши мистецтво рукопашного бою в Харківському військовому університеті.

 

Учні "Школи самозахисту", як ми тоді називалися, неодноразово брали участь у Фестивалях бойових мистецтв та показових виступах, але не в змаганнях!!! Змагання по реальному рукопашному бою неможливі в принципі. Проводилася робота по підготовці охоронних структур, а також практичні семінари для громадських організацій.

 

У 2014 році виникла актуальна потреба розширити та переформатувати програму "Школи самозахисту", внаслідок чого й з'явився новий проект – Школа виживання "БІЛІ ВОВКИ".
Нині Школа виживання "БІЛІ ВОВКИ" активно співпрацює з органами місцевої влади, багатьма громадськими організаціями, військовими частинами, учбовими закладами, спортивними і туристичними клубами, що робить можливим надавати учням Школи максимальний обсяг практичних знань, необхідних для того, щоб людина змогла вижити у сучасному світі при виникненні будь-якої нештатної ситуації.

 

З НАМИ БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО, КОМФОРТНО!