Спеціальний медичний курс

У полі ніхто не допоможе, крім самих себе!

Кожна людина, потрапивши в екстремальну ситуацію і опинившись один на один з дикою природою, може зазнавати травми, простудні та інфекційні захворювання, харчові отруєння, перегрів або переохолодження, високу температуру, укуси рептилій та комах.

 

В умовах такої ситуації дуже важливо вміти зорієнтуватися, правильно та своєчасно надати допомогу як собі, так і оточуючим.

 

Тому цей блок присвячений профілактиці свого здоров'я і попередженню критичних захворювань.

 

Програма спеціального медичного курсу Школи дає можливість кожній людині при відсутності медикаментів вміти:
• своєчасно проводити профілактику свого здоров'я;
• надати першу медичну допомогу собі та оточуючим;
• проводити реанімаційні дії за допомогою підручних засобів;
• зупиняти кровотечі та обробляти рани.

 

Ви дізнаєтеся зони і точки активного ураження. Ви навчитеся надавати допомогу собі та оточуючим, починаючи з примітивних заходів, і закінчуючи обробкою відкритого перелому або самостійного зашивання глибокої різаної рани за відсутності професійної медичної допомоги.

 

Пройшовши наше навчання Ви зможете правильно зорієнтуватися при наданні допомоги собі та оточуючим за допомогою впливу на активні точки тіла людини, а також за відсутності медичних препаратів, використовуючи лікарські рослини та інші дари природи.

 

На заняттях розглядаються практичні моделі надання самодопомоги. Заняття проводять професійні лікарі: травматологи, реаніматологи та хірурги.

 

Ми щиро сподіваємося, що ці важливі та корисні матеріали, які мають інформаційну цінність, реально допоможуть Вам зберегти життя і здоров'я в екстремальних умовах.