Система адаптованого рукопашного бою

Правил немає, рефері не зупинить і ніхто не допоможе!

Чи врятують Вас Ваші роки наполегливих спортивних тренувань в реальному бою? Цей блок Школи відкриває Вам  шлях у вивченні військових бойових мистецтв.

Жоден противник не вартує того, щоби ви витрачали на нього час і силу.

Система адаптованого рукопашного бою (САРБ) є одним з елементів загальної системи виживання людини. Це системна програма адаптованого для цивільних осіб армійського рукопашного бою і бою спецпідрозділів.

Система адаптованого рукопашного бою відноситься до бойових пластичних систем ведення бою.

Відразу готуємося до того, що противник сильніший від Вас, або їх декілька, або вони мають зброю, або ви поранені. Оскільки САРБ не має жодного відношення до спорту, Ви ніколи не отримаєте жодних поясів, розрядів та інших "понтів". Змагання з рукопашу неможливі в принципі.

У реальному житті важлива ефективність, а не ефектність, тому головна мета, щоб людина, зі зброєю або без неї, могла вижити у будь-яких умовах.

Будь- який агресор - це маріонетка у ваших руках.

Усі заняття проходять в реальних умовах (повсякденний одяг, тверда підлога, обмежений простір, сходи та ін.), з реальною зброєю.

Ваша фізична підготовка значення не має.

Для чоловіків та жінок від 14 років (максимум не встановлюється)

За бажанням учнів - стрільба з вогнепальної зброї (по мішенях ;). Для тих, хто ще не нюхав пороху, буде цікаво і корисно.

У кіно такого точно не покажуть!