Відповіді на запитання, які часто виникають.


Як відбувається відправка дітей до табору виживання “БІЛІ ВОВКИ”?
 

В день від’їзду (понеділок) учасники табору збираються біля будівлі кас приміського залізничного вокзалу м. Львова о 8:00. Батьки передають дітей інструкторам.

О 9:00 відправляється електричка, на якій ми їдемо в район таборування (вартість трансферу входить у вартість путівки).

В останній день табору (субота) діти о 17:00 на електричці прибувають до м. Львова на приміський залізничний вокзал . Інструктори біля будівлі кас приміського залізничного вокзалу передають дітей батькам.

Чи потрібна дитині медична довідка?

Перед приїздом у табір дитина повинна отримати у дільничного лікаря довідку про стан здоров’я “для таборування”. 

Чи потрібен оригінал свідоцтва про народження дитини?

Дитина повинна мати з собою копію свідоцтва про народження (завіряти не потрібно). Оригінал свідоцтва мати не потрібно.

Чи застраховані діти на час перебування у таборі?

Кожна дитина застрахована у страховій компанії Універсальна на суму 15 000,00 грн. на час перебування у таборі. Страховка входить у вартість путівки. 

Скільки потрібно дитині давати грошей у табір?

Вся програма у таборі включена у вартість. Ви можете дати гроші дитині для купівлі солодкого та сувенірів. Рекомендована сума – не більше 200-300 грн. 

Як організоване медичне обслуговування у таборі?

У таборі є аптечка першої медичної допомоги. Першу медичну допомогу надає інструктор та медик табору.

В разі необхідності, медик на машині табору везе потерпілого до районної лікарні або викликається “Швидка допомога”, яка перевозить дитину у лікарню м. Сколе. Витрати компенсуються страховкою.

Скільки інструкторів постійно перебуває з дітьми?

Діти у таборі діляться на групи (загони) по 10 чоловік. У кожному загоні з учасників табору призначається командир. За кожною групою закріплений інструктор. Крім цього, з дітьми постійно перебуває  медик табору.

Як проводяться майстер-класи у таборі виживання “БІЛІ ВОВКИ”? 

Майстер-класи проводять офіцери запасу ЗС України – досвідчені інструктори з виживання, гірської підготовки та рукопашного бою, які мають багаторічний досвід тренерської роботи та з великим задоволенням поділяться своїми знаннями та різними бойовими фішками.. 

Кожне заняття – це своєрідна родзинка нашого табору. Діти отримають ексклюзивні знання та практичні навички, про які ніхто не розповідає. 

Чи є можливість дитині придбати щось солодке під час відпочинку у таборі?

Найближчий маленький магазинчик, знаходиться в селі на відстані до 3 км. Асортимент магазинчику: напої, молочні вироби, печиво, вафлі, шоколадні батончики, тощо. 

Один раз на день-два ми будемо докуповувати продукти, тому під замовлення зможемо купляти дітям солодощі або організовано водити бажаючих до магазину у вільний час під керівництвом інструктора.