Про табір

 

Наш світ активно змінюється і кількість нової інформації щодня збільшується в геометричній прогресії. Для успішного життя все менше значення має обсяг знань, яким володіє людина, і все більше – навички. З цією метою ми започаткували наш дитячий табір виживання „БІЛІ ВОВКИ“, щоб кожен охочий зміг отримати базові навички поведінки в незвичних умовах, розвинути вольові якості та психологічну стійкість перед лицем небезпек, що є важливою умовою вміння виживання в складних життєвих ситуаціях.

 

Нагадаємо, дитячий табір виживання „БІЛІ ВОВКИ“ – це наметовий табір з польовою кухнею та чітким порядком дня, розписаним до хвилини.

 

Процес навчання передбачає інтерактивну форму навчання (мінімум теорії та максимум практики)  шляхом проведення майстер-класів за напрямками:  

1. Основи бойового виживання. 

2. Основи екстремального виживання 

3. Проведення командної гри. 

 

Програма табору складається з низки послідовних командних та персональних завдань. Така програма табору дає можливість кожній дитині випробувати себе у практичному виконанні різних реальних задач, дозволяє дітям набути певні навички, навчитись працювати в команді та уникати формальних взаємин як між інструктором та учнями, так і учнями між собою.  

 

Дітям надано багато свободи та довіри, усі зусилля інструкторів скеровані не на  розважання дітей, а на пошук і формування персонального інтересу дитини, мотивацію до активної діяльності, виявлення та розвиток індивідуальних здібностей. Кожній дитині приділяється персональна увага, щоб допомогти їй знайти та усвідомити власний потенціал. 

 

Кожне заняття – це своєрідна родзинка нашого табору. Всі майстер-класи проводять офіцери запасу ЗС України – досвідчені інструктори з виживання, гірської підготовки та рукопашного бою, які мають багаторічний досвід тренерської та інструкторської роботи в силових структурах, різних організаціях та дитячих таборах, великий педагогічний стаж. Інструктори табору виживання „БІЛІ ВОВКИ“ з великим задоволенням поділяться своїми ексклюзивними знаннями, практичними навичками та різними бойовими «фішками», які знадобляться в житті кожної людини.

 

Ми пропонуємо професійні знання, перевірену та адаптовану для дітей перехідного віку систему виживання в будь-яких ситуаціях, засновану на реальному досвіді.

Наша методика проста, доступна та ефективна в будь-яких умовах і середовищах.